Aanmelden voor nieuwsbrief

Wilt u op de hoogte blijven van wat er wordt georganiseerd in en voor ons dorp?

 

In de nieuwsbrief worden data van belangrijke bijeenkomsten in en voor ons dorp gepubliceerd. Ook ander belangrijk nieuws of oproepen uit de themagroepen (meer over themagroepen leest u op de website) komen in deze nieuwsbrief te staan. De nieuwsbrief zal onregelmatig verschijnen, afhankelijk van de noodzaak. U ontvangt deze mail omdat uw mailadres bekend was bij het Dorpshuis of bij Dorpsbelangen. Wilt u de nieuwsbrief blijven ontvangen? Dan hoeft u niets te doen. Wilt u zich afmelden dan kan dat onderaan deze nieuwsbrief. Wilt u iemand anders attenderen op deze nieuwsbrief? Stuur deze dan naar hem of haar door met het verzoek zich op deze pagina aan te melden.


Nieuwsbrief Dorpshuis de Leeuw
Wilt u op de hoogte blijven van alle activiteiten die worden georganiseerd in het Dorpshuis? Meld u zich dan aan op deze pagina.